Opinie

Sprawdź, co inni sądzą o naszych kursach

Fajnie, że uczestniczyłeś w naszych kursach specjalistycznych. Mamy nadzieję, że spełniły Twoje oczekiwania. Tutaj możesz zostawić swoją opinię. Zaznacz proszę, w czym dokładnie uczestniczyłeś, abyśmy mogli zweryfikować Twoją ocenę. Swój adres e-mail podajesz tylko do ewentualnego kontaktu 🙂

Kurs Kampania promocyjna w sieci

Rated 5 out of 5

Polecam każdemu, kto chce rozwijać się w obszarze kampanii promocyjnych. Rzetelnie przygotowane lekcje, duża ilość materiałów do samodzielnego wykorzystania, nauka w oparciu o realne przykłady z marketingowego świata. Wszystko wytłumaczone prosto i przejrzyście.

Zarówno wartościowo, jak i miło spędzony czas. 🙂

Anna Sosińska

Kurs e-commerce

Rated 5 out of 5

Kurs daje zarówno wiedzę ogólną jak i listę zadań do wykonania w celu uruchomienia biznesu e-comm. Materiały dostępne na platformie do wykorzystania również po zakończeniu kursu. Prowadzący teorię popiera przykładami praktycznymi,

Gorąco polecam

Agnieszka Zaremba

Elementor do budowy stron lądowania

Rated 5 out of 5

Za mało dostępnych gwiazdek!. Świetny kontakt z prowadzącym, a wiedza przekazywana w rzetelny i ciekawy sposób. 10/10 recommend 🙂

Magdalena Witczuk

Kurs E-commerce w praktyce

Rated 5 out of 5

Bardzo polecam ten kurs wszystkim zaczynającym swoją przygodę z e-commerce. Duża dawka wiedzy podana w bardzo przystępny sposób. Sporo się nauczyłam, otrzymałam dużo ciekawych merytorycznie materiałów (plus przykładów) oraz wskazówek. Profesjonalnie przygotowany kurs i prowadzący dr Jóskowiak posiadający bardzo dużą wiedzę. Polecam 🙂

Małgorzata Szumielewicz

WordPress w e-commerce

Rated 5 out of 5

Jestem naprawdę zadowolony z prowadzonych zajęć. Informacje, wiedza pomimo natłoku wiadomości i omawianych zagadnień. Przekazujesz zwięźle i w dobry sposób. Każda tematyka omawiana na zasadzie konkretnych przykładów pozwala dobrze postrzec główny cel przekazywanej wiedzy.

Rafał Buńka

WordPress w e-commerce

Rated 5 out of 5

Świetny kurs. Wszystko jasno, prosto i przejrzyście wyjaśnione, tłumaczone krok po kroku. Kontakt bezproblemowy. Pojawiające się problemy lub niejasności bardzo szybko weryfikowane i tłumaczone. Atmosfera na zajęciach przyjazna i luźna.

Jestem bardzo zadowolona! Polecam 😉

Anna Sobczyk

WordPress w e-commerce

Rated 5 out of 5

Bardzo przejrzysty kurs.

Prowadzący bardzo pomocny nawet po skończonym kursie.

Polecam !

Magdalena Winiarska

WordPress w e-commerce

Rated 5 out of 5

WordPress w e-commerce, to po E-commerce w praktyce mój drugi kurs ukończony pod skrzydłami Przemysława Jóskowiaka. Powracający klient to chyba najlepsza wizytówka umiejętności i jakości prowadzonych przez niego zajęć. Wartością dodaną jest wzrost poczucia własnej wartości kiedy już w czasie zajęć człowiek uświadomi sobie, że stronę internetową może stworzyć sobie sam. POLECAM!

Małgorzata Borowska

Kurs WordPress w e-commerce

Rated 5 out of 5

Dzień dobry. Z przyjemnością informuję, że ukończyłem, w ramach Uniwersytetu Otwartego, Kurs WordPress w e-commerce” . Dzięki niemu nauczyłem się , w jaki sposób wykorzystać system zarządzania treścią WordPress do budowy własnej strony internetowej w sieci. Kurs przygotowany jest i prowadzony bardzo profesjonalnie, a jednocześnie w bardzo przystępny sposób. Formuła on-line to wspaniały sposób na poszerzenie swoich umiejętności w nowoczesny i wygodny sposób. Jestem bardzo zadowolony z wiedzy teoretycznej i praktycznej, jaką zdobyłem dzięki ukończeniu tego kursu. Polecam go szczególnie tym, którzy chcą się naprawdę czegoś dowiedzieć i nauczyć.

Artur Mika

WordPress w e-commerce

Rated 5 out of 5

Na kursie poznałam wiele ciekawych narzędzi, które bardzo udoskonaliły moje niewielkie umiejętności w tym zakresie. Zadania praktyczne były niesamowicie inspirujące i pobudzające kreatywność. Prowadzący kurs ma ogromną wiedzę, zarówno teoretyczną jak i praktyczną, którą potrafi przekazać w przystępny i prosty sposób. Już po kilku pierwszych zajęciach moja wiedza na temat tworzenia stron internetowych bardzo się wzbogaciła😊. Zapisałam się na inny kurs prowadzony przez Przemka i nie mogę się już doczekać kolejnych wyzwań. Pozdrawiam i dziękuję bardzo.

Aneta Kaczmarek