O akademii

Łączymy wiedzę akademicką z praktyczną wiedzą know-how

O akademii

Wiedza akademicka z praktyczną wiedzą know-how

Nasza akademia powstała z myślą o doskonaleniu umiejętności współczesnych studentów i absolwentów oraz całej społeczności akademickiej, w tym także badaczy i naukowców. Łączymy wiedzę akademicką z praktyczną wiedzą know-how. Wspieramy edukację uniwersytecką i rozwijamy kompetencje wymagane na współczesnym rynku pracy. Academius to oferta specjalistycznych kursów akademickich skierowana do osób dopiero uczących się, ale także tych, którzy weszli już na rynek pracy. Wiek nie ma dla nas znaczenia, bowiem uczymy się przez całe życie.

Edukacja jest naszą misją

Wierzymy, że odpowiednie wykształcenie i przygotowanie to fundament dobrego startu i rozwoju na współczesnym rynku pracy. Nasza akademia ma wspierać ten proces poprzez dostępność różnych rozwiązań edukacyjnych:

Lekcje wideo

Lekcje wideo to nasza podstawowa forma przekazu wiedzy. Łączymy tutaj przekaz graficzny w postaci prezentacji z przekazem audio. Wbudowany odtwarzacz wideo daje możliwość swobodnego poruszania się po danej lekcji.

Testy sprawdzające

Skuteczna nauka wymaga regularnej weryfikacji, stąd większość naszych kursów kończy się testami sprawdzającymi. Testy sprawdzają nabytą wiedzę na wiele różnych sposobów, zaś efektem zdanego testu jest certyfikat.

Monitoring postępów

Nasze kursy pozwalają monitorować postępy w nauce poprzez opcję odznaczania przerobionych lekcji. Dzięki temu kursanci kontrolują stan realizacji każdego aktywnego kursu w ramach rozbudowanego panelu kursanta.

Materiały dydaktyczne

Prezentacje omawiane w ramach lekcji wideo mają często formę dodatkowych materiałów dydaktycznych, które są również do pobrania jako pliki PDF. Dodatkowo dostępne są także różnego rodzaju szablony oraz materiały graficzne.

Zespół academius

Akademia współczesnego studenta i absolwenta jest dziełem:

dr Przemysław Jóskowiak

Dyrektor generalny

Założyciel Instytutu EECOM, właściciel firmy Stratego24, praktyk z wieloletnim doświadczeniem, autor kursów know-how z kompleksową wiedzą e-commerce do budowy profesjonalnej prezencji w sieci, autor platformy e-learningowej kursyecommerce.pl, adiunkt na Uniwersytecie Warszawskim (UW), wykładowca i trener na Uniwersytecie Otwartym UW, ekspert Inkubatora UW, zajmuje się problematyką strategicznego pozycjonowania firm i biznesów w sieci (i nie tylko), wspiera rozwój kompetencji cyfrowych jak i proces cyfryzacji Unii Europejskiej

Katarzyna Stroińska

Dyrektor marketingu

Ekspert ds. marketingu cyfrowego, wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowo-promocyjnych, zarówno działań social media jak i kampanii promocyjnych, w branży medycznej i nie tylko, specjalizuje się w pozycjonowaniu marek i biznesów w mediach społecznościowych, wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów edukacyjnych i wdrożeniu platform e-learningowych, autor kursów know-how o wykorzystaniu social media w strategii marketingowo-biznesowej