Tag: wordpress

Czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj… Nasze artykuły know-how to świetne uzupełnienie do wiedzy z kursów. A jeśli nie korzystasz jeszcze z kursów, to tym bardziej czytaj

WordPress w e-commerce

W ramach kursu “WordPress w e-commerce – Sprzedaż od strony technicznej” nauczysz się, w jaki sposób wykorzystać system zarządzania treścią (CMS) WordPress do budowy własnej prezencji w sieci i sprzedaży e-commerce. Kurs obejmuje ponad 20 godzin zegarowych lekcji wideo, przez 4 tygodnie pracujesz na roboczej instalacji systemu WordPress i korzystasz z bezpośredniego wsparcia prowadzącego.

Czytaj więcej »

WordPress do sprzedaży usług tradycyjnych – Serwis internetowy

Kurs “WordPress do sprzedaży usług tradycyjnych – Serwis internetowy” poprowadzi Cię krok po kroku przez proces uruchomienia serwisu internetowego do prezentacji swojej oferty i/lub sprzedaży usług tradycyjnych (i nie tylko) na bazie systemu zarządzania treścią WordPress. Dowiesz się, jak wykorzystać funkcjonalność systemu do budowy profesjonalnego e-biznesu z systemem sprzedaży, content marketingiem, e-mail marketingiem i szerokimi działaniami marketingowo-promocyjnymi. Nauczysz się zarządzać systemem i poznasz ponad 20 praktycznych rozszerzeń.

Czytaj więcej »

WordPress do sprzedaży towarów fizycznych – Sklep internetowy

Kurs “WordPress do sprzedaży towarów fizycznych – Sklep internetowy” poprowadzi Cię krok po kroku przez proces uruchomienia sklepu internetowego do sprzedaży towarów fizycznych (i nie tylko) na bazie systemu zarządzania treścią WordPress. Dowiesz się, jak wykorzystać funkcjonalność systemu do budowy profesjonalnego e-biznesu z systemem sprzedaży, content marketingiem, e-mail marketingiem i szerokimi działaniami marketingowo-promocyjnymi. Nauczysz się zarządzać systemem i poznasz ponad 20 praktycznych rozszerzeń.

Czytaj więcej »

Wybór systemu sprzedaży dla biznesu online (e-commerce)

Kurs “Wybór systemu sprzedaży dla biznesu online (e-commerce)” poprowadzi Cię krok po kroku przez proces wyboru infrastruktury technicznej (sklep internetowy lub serwis z modułem sprzedażowym) odpowiedniej dla Twojej działalności biznesowo-sprzedażowej. Dowiesz się, czym jest współczesny system sprzedaży, jaka jest jego rola w systemie e-commerce, jakie są dostępne opcje infrastrukturalne i czym powinieneś się kierować przy wyborze systemu sprzedaży dla swojego e-biznesu.

Czytaj więcej »

Elementor do budowy stron lądowania

Kurs „Elementor do budowy stron lądowania” nauczy Cię, jak wykorzystać bezpłatną wtyczkę „Elementor” w ramach systemu WordPress do budowy współczesnych stron lądowania (landing pages) pod kampanie promocyjne w sieci i nie tylko. Elementor to idealne narzędzie do konstrukcji dedykowanych stron dla różnego rodzaju ofert, w tym towarów fizycznych, usług, produktów cyfrowych, newslettera, treści contentowych itd.

Czytaj więcej »