Tag: towary

Czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj… Nasze artykuły know-how to świetne uzupełnienie do wiedzy z kursów. A jeśli nie korzystasz jeszcze z kursów, to tym bardziej czytaj

WordPress do sprzedaży towarów fizycznych – Sklep internetowy

Kurs “WordPress do sprzedaży towarów fizycznych – Sklep internetowy” poprowadzi Cię krok po kroku przez proces uruchomienia sklepu internetowego do sprzedaży towarów fizycznych (i nie tylko) na bazie systemu zarządzania treścią WordPress. Dowiesz się, jak wykorzystać funkcjonalność systemu do budowy profesjonalnego e-biznesu z systemem sprzedaży, content marketingiem, e-mail marketingiem i szerokimi działaniami marketingowo-promocyjnymi. Nauczysz się zarządzać systemem i poznasz ponad 20 praktycznych rozszerzeń.

Czytaj więcej »

Sprzedaż towarów fizycznych poprzez sklep internetowy

Kurs “Sprzedaż towarów fizycznych poprzez sklep internetowy” poprowadzi Cię krok po kroku przez proces uruchomienia własnej sprzedaży towarów fizycznych za pośrednictwem sklepu internetowego (i nie tylko). Dowiesz się, co ma kluczowe znaczenie przy sprzedaży towarów, jak podjąć kluczowe decyzje strategiczne, zbudować zautomatyzowany system e-commerce i zwiększyć szansę na sukces sprzedażowy.

Czytaj więcej »