Tag: e-biznes

Czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj… Nasze artykuły know-how to świetne uzupełnienie do wiedzy z kursów. A jeśli nie korzystasz jeszcze z kursów, to tym bardziej czytaj

Kampania promocyjna w sieci

Kurs „Kampania promocyjna w sieci” poprowadzi Cię krok po kroku przez kolejne etapy uruchomienia promocji w sieci w postaci kampanii promocyjnej. Otrzymasz dostęp do 7 modułów tematycznych praktycznej wiedzy, instrukcji, przykładów i rozwiązań dla realizacji działań promocyjnych w sieci dla 3 najbardziej popularnych e-produktów w sieci.

Czytaj więcej »

E-commerce w praktyce

Kurs “E-commerce w praktyce” da Ci kluczowe kompetencje sprzedażowe (e-commerce) do budowy profesjonalnego e-biznesu. Kurs poprowadzi Cię krok po kroku przez kolejne etapy budowy i uruchomienia własnego e-biznesu w postaci e-sklepu lub serwisu internetowego. Otrzymasz kompleksowy zestaw praktycznej wiedzy, instrukcji, przykładów i rozwiązań dla 3 najbardziej popularnych e-produktów w sieci – wszystko do natychmiastowego i samodzielnego wdrożenia.

Czytaj więcej »

Wybór systemu sprzedaży dla biznesu online (e-commerce)

Kurs “Wybór systemu sprzedaży dla biznesu online (e-commerce)” poprowadzi Cię krok po kroku przez proces wyboru infrastruktury technicznej (sklep internetowy lub serwis z modułem sprzedażowym) odpowiedniej dla Twojej działalności biznesowo-sprzedażowej. Dowiesz się, czym jest współczesny system sprzedaży, jaka jest jego rola w systemie e-commerce, jakie są dostępne opcje infrastrukturalne i czym powinieneś się kierować przy wyborze systemu sprzedaży dla swojego e-biznesu.

Czytaj więcej »

Sprzedaż towarów fizycznych poprzez sklep internetowy

Kurs “Sprzedaż towarów fizycznych poprzez sklep internetowy” poprowadzi Cię krok po kroku przez proces uruchomienia własnej sprzedaży towarów fizycznych za pośrednictwem sklepu internetowego (i nie tylko). Dowiesz się, co ma kluczowe znaczenie przy sprzedaży towarów, jak podjąć kluczowe decyzje strategiczne, zbudować zautomatyzowany system e-commerce i zwiększyć szansę na sukces sprzedażowy.

Czytaj więcej »